Estedent 2018 Katalog
  • Facebook icon
  • Twitter icon
  • Instagram icon
  • Youtube icon

HIFU (Ameliyatsız yüz germe)

HIFU (Ameliyatsız yüz germe)
Danışmanlarımızın sizi aramasınız ister misiniz?

HIFU (Ameliyatsız yüz germe)

Ameliyatsız yüz germe zaman, yerçekimi ve cilt sağlığını olumsuz etkileyen diğer çevresel faktörler yüz bölgesinde kendini sarkma ve gevşeme olarak gösterir. Son jenerasyon bir sistem olan Fokus Ultrason sistemi; ameliyatsız yüz germe, kaş kaldırma, gıdı toparlama ve vücut kontürü düzenlemeleri için güvenli ve etkili bir sistemdir. Cildin dermis ve SMAS tabakalarında ısı ile koagülasyona neden olarak cildin sıkılaşmasını ve toparlamasını sağlar. Klinik etkinliği kanıtlanmış fokus ultrason teknolojisini kullanan cihazların son versiyonu olan MF-HIFU sistemi; hem mikro hem de makro fokuslanma özelliği sayesinde hedeflenen bölgeye odaklanmış ses dalgalarının tam ulaşmasına ve geniş endikasyonlar üzerinde etkili bir çalışma yapmaya olanak verir.

HIFU (Ameliyatsız yüz germe) Kaç Seans Uygulanır?

Yüksek Yoğunluklu Fokuslu Ultrason sistemi tek seans genellikle yeterlidir. Ancak sarkması çok olan ciltlerde 6 ay sonra 2. seansa ihtiyaç duyulabilir.

HIFU (Ameliyatsız yüz germe) Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Yüksek Yoğunluklu Fokuslu Ultrason sistemi etkisini 1 aydan sonra göstermeye başlar. Ancak daha net etkisi 3 üncü aydan itibaren gözlemlenir.

Medikal Estetik